dieta online

formularz kontaktowy dieta online

Gabinet Dietetyki ALIVIO

Oferuje przygotowanie diet online. Aby otrzymać dietę drogą mailową wypełnij widoczny po prawej stronie kwestionariusz i wybierz z listy dietę. Po wysłaniu kwestionariusza wyślij przelewem kwotę widoczną przy rodzaju diety. Przygotowaną dietę otrzymasz po upływie 3-10 dni od zaksięgowania wpłaty. 

Dane do przelewu: 
Nr konta: PKO BP 83 1020 3408 0000 4702 0507 4457
nazwa: Gabinet Dietetyki ALIVIO
Tytuł przelewu: Dieta online, imię i nazwisko

zamów dietę


Masz pytania? Skontaktuj się z nami

Dieta online - konsultacje przez internet lub stacjonarnie

Zależy Ci na znalezieniu tej jedynej, skutecznej diety drogą online, ale poszukiwania nic nie dają? Nic dziwnego! Jeśli chcesz osiągnąć zadowalające efekty, musisz raz na zawsze zapomnieć o uniwersalnych planach dietetycznych i skupić się na indywidualnym wsparciu ze strony kompetentnych specjalistów od odżywiania. Dieta spersonalizowana, dobrana pod kątem parametrów Twojego organizmu i ściśle dopasowana do Twoich potrzeb – tylko takie rozwiązanie pozwoli Ci się cieszyć wymarzoną sylwetką, dobrym samopoczuciem i zdrowiem na lata. Zapraszamy do konsultacji dietetycznych w gabinecie dietetyki ALIVIO w Łodzi. Pracujemy zarówno stacjonarnie, jak i online – nie szukaj wymówek i zmień jakość swojego życia na lepsze już teraz! 

Dieta online – wygodne i skuteczne konsultacje żywieniowe

Doświadczeni dietetycy z gabinetu dietetyki ALIVIO w Łodzi czekają na pacjentów, którzy wymagają od diety określonych efektów: 

zgubienia zbędnych kilogramów,

  • zwiększenia masy ciała,
  • utrzymania wagi na określonym poziomie,
  • wsparcia w osiągnięciu konkretnego celu żywieniowego.

Indywidualna dieta online to idealne rozwiązanie, dzięki któremu w końcu zauważysz oczekiwane rezultaty. Nasze wsparcie wykracza daleko poza wysyłanie maili z suchymi komunikatami i zaleceniami, które nic nie wnoszą. Do każdego klienta podchodzimy jak do nowego wyzwania, które wymaga od nas pełnego zaangażowania. 

Skontaktuj się z nami – gabinet dietetyki ALIVIO Łódź

Dieta online na masę? Spersonalizowany plan żywieniowy na redukcję? Wsparcie w zakresie żywienia przy cukrzycy, Hashimoto, SIBO lub innym schorzeniu? Jesteśmy po to, by Ci pomóc – w każdym przypadku.

Zapraszamy do kontaktu:

  • e-mail: kontakt@alivio-dietetyk.pl
  • numer kontaktowy: 668 648 420
  • adres: ul. Piotrkowska 111, 90-425 Łódź
Call Now Button