Dieta spersonalizowana Łódź

spersonalizowane diety

Kluczem do osiągnięcia założonych efektów jest dopasowanie sposobu żywienia dla konkretnej jednostki pod kątem stanu zdrowia, upodobań kulinarnych, uwarunkowań osobniczych i stylu życia. Tylko wtedy założona dieta może przynosić określone rezultaty i być stosowana długotrwale.
W ALIVIO przygotowujemy spersonalizowane plany żywieniowe, biorąc pod uwagę szeroki zakres aspektów, by zaproponowany plan żywieniowy był optymalny dla klienta.

jak wygląda spersonalizowana dieta?

W ALIVIO przygotowujemy plany żywieniowe zawierające jadłospisy ze szczegółowymi recepturami posiłków, listą zakupów oraz proponowaną suplementacją na:

  • 7 dni
  • 14 dni
  • 21 dni
  • 28 dni

Ponadto oferujemy pakiety:

  • Pakiet dla dwóch osób (zawiera pierwszą wizytę dla dwóch osób oraz podwójny 7-dniowy plan żywieniowy)
  • Pakiet Dietoterapia SIBO (zawiera cztery wizyty oraz 28-dniowy plan żywieniowy)
  • Pakiet Optymalny (zawiera dwie wizyty oraz 14-dniowy plan żywieniowy) 


Masz pytania? Skontaktuj się z nami

Dieta spersonalizowana - dostosowana do twoich potrzeb

Dieta przestaje się na szczęście kojarzyć z rygorystycznymi głodówkami i chudnięciem za wszelką cenę. To nowe określenie na styl życia – życia pełnego pozytywnych zmian w zakresie zdrowia czy sylwetki. To poczucie satysfakcji i samoakceptacji własnego ciała. Dieta spersonalizowana przygotowana przez doświadczonego dietetyka pozwoli Ci osiągnąć zamierzone cele żywieniowe i cieszyć się satysfakcjonującą sylwetką. 

Zapraszamy na konsultacje żywieniowe do gabinetu dietetyki ALIVIO w Łodzi. Przyjmujemy pacjentów online lub stacjonarnie – wybierz formę kontaktu, która będzie dla Ciebie najwygodniejsza!

Spersonalizowana dieta online to krok w stronę zdrowego stylu życia

Założenia i cele diety online mogą wychodzić daleko poza standardowe ramy na zasadzie chcę schudnąć lub chcę nabrać masy. Optymalna dieta pozwoli Ci uzyskać zamierzone efekty w relatywnie krótkim czasie. Chodzi tu jednak o spojrzenie na dietę jak na fundamentalny element zdrowego stylu życia – uwzględniający wyrobienie nowych nawyków żywieniowych przybliżających Cię do upragnionego celu. Konsultacja z profesjonalnym dietetykiem może być dla Ciebie prawdziwym kamieniem milowym. Otrzymasz unikatową, indywidualną dietę na zwiększenie masy ciała, utrzymanie jej lub plan żywieniowy na redukcję. Możesz też liczyć na szereg praktycznych porad, które pokażą Ci, jak możesz wypracować zdrowe nawyki dotyczące odżywiania. 

Indywidualne plany dietetyczne online i stacjonarnie – gabinet dietetyki ALIVIO w Łodzi

Chcesz pozbyć się zbędnych kilogramów bez głodówek i efektu jo-jo? Planujesz nabrać masy mięśniowej? A może zależy Ci na wdrożeniu zasad i zaleceń żywieniowych, które odmienią Twoje życie i przełożą się na zdrowie, energię i lepsze samopoczucie na co dzień? Nie czekaj dłużej – zgłoś się do nas, a wspólnie opracujemy spersonalizowaną dietę dla Ciebie! 

Call Now Button