Konsultacje żywieniowe Łódź

Poznaj swoje potrzeby Żywieniowe

W gabinecie dietetyki ALIVIO w Łodzi otrzymasz profesjonalne konsultacje żywieniowe od doświadczonych dietetyków. To doskonały sposób, by zmienić swoje dotychczasowe przyzwyczajenia dotyczące odżywiania i poznać świat zdrowego jedzenia oraz suplementacji. Konsultacje dietetyczne to gwarancja lepszej jakości życia – zapraszamy na spotkanie z dietetykami online lub stacjonarnie! 

Dla kogo przeznaczone są konsultacje żywieniowe?

Oferujemy konsultacje żywieniowe dla wszystkich klientów, którym zależy na osiągnięciu konkretnych rezultatów – może to być przybranie na wadze, zgubienie dodatkowych kilogramów lub utrzymanie aktualnej masy ciała. A może nie masz jeszcze sprecyzowanego żadnego celu, ale chcesz zmienić swoje nawyki żywieniowe i poznać zasady zdrowego stylu życia w kontekście odżywiania i optymalnie dobranej diety? 

Doświadczeni dietetycy z gabinetu ALIVIO są po to, by Ci pomóc. Przeanalizujemy
problem, z jakim się do nas zgłaszasz i na jego podstawie opracujemy spersonalizowany plan dietetyczny, który pozwoli Ci osiągnąć zakładane efekty.

Możesz także liczyć na wsparcie w zakresie kompleksowej edukacji dietetycznej:
● przedstawienie ogólnych zaleceń żywieniowych,
● ustalenie priorytetów pod kątem wypracowania nowych, zdrowych nawyków
żywieniowych,
● omówienie zagadnień dotyczących zrównoważonego jedzenia, komponowania posiłków, technik kulinarnych, suplementacji i aktywności fizycznej.

 

Konsultacje dietetyczne w gabinecie dietetyki ALIVIO w Łodzi

Konsultacje żywieniowe z profesjonalnym dietetykiem opierają się na 3 głównych
filarach. Są to odpowiednio:

1. Wywiad zdrowotny i żywieniowy – analiza wyników aktualnych badań laboratoryjnych, wstępne określenie celów dietetycznych, w przypadku wizyty stacjonarnej – pomiar masy i analiza składu ciała.
2. Edukacja żywieniowa.
3. Wizyty kontrolne – podsumowanie zastosowanych zmian oraz ich wpływu na masę ciała, samopoczucie. 


Masz pytania? Skontaktuj się z nami

Call Now Button