Plany zywieniowe

Plany żywieniowe przygotowane specjalnie dla Ciebie

Zbilansowana dieta, dobrana indywidualnie do potrzeb pacjenta to podstawa procesu zmian Związanych z masą ciała i sylwetką. W profesjonalnej dietetyce nie istnieje pojęcie “uniwersalny plan żywieniowy/dietetyczny”. Każdy klient wymaga zupełnie innego podejścia i zaplanowania jadłospisu zgodnie z jego oczekiwaniami, a przede wszystkim – z uwzględnieniem aktualnych parametrów organizmu, chorób, nietolerancji pokarmowych, preferencji żywieniowych i wielu innych istotnych czynników. 

Dlaczego indywidualny plan żywieniowy to dobry pomysł?

Spersonalizowany plan żywieniowy to dieta ściśle dopasowana do potrzeb konkretnego pacjenta. W gabinecie dietetyki ALIVIO przygotuje ją jeden z naszych specjalistów, który przeprowadzi z Tobą kompleksową konsultację dietetyczną, w tym wywiad żywieniowy. To w trakcie tej rozmowy poznamy Twoje oczekiwania względem diety, zapoznamy się z wynikami Twoich badań laboratoryjnych i określimy wstępne cele dietetyczne. Kolejny etap będzie dla Ciebie nowym początkiem – to tutaj zapoznasz się ze swoim planem żywieniowym, ukierunkowanym na osiągnięcie konkretnych, miarodajnych rezultatów. W naszej codziennej praktyce kładziemy duży nacisk na edukację pacjentów, która pozwala wypracować zupełnie nowe nawyki żywieniowe i nawiązać zdrowe relacje z jedzeniem. Przedstawimy Ci ogólne zalecenia dietetyczne i omówimy niezbędne zagadnienia dotyczące zrównoważonego odżywiania. 

Zbilansowane plany żywieniowe – gabinet dietetyki ALIVIO w Łodzi

Oferujemy indywidualne plany dietetyczne:

● dopasowane do stylu życia i modelu pracy pacjentów,
● o optymalnej zawartości składników odżywczych, mineralnych, witamin i innych niezbędnych elementów,
● dopasowane pod kątem zapotrzebowania energetycznego,
● zoptymalizowane pod kątem aktywności fizycznej pacjentów,
● uwzględniające preferencje smakowe, alergie pokarmowe, choroby.

Twoim celem jest pozbycie się nadmiaru tkanki tłuszczowej lub przybranie masy mięśniowej? Borykasz się z zaburzeniami odżywiania, a może szukasz dietetyka sportowego? Zapraszamy do kontaktu! 


Masz pytania? Skontaktuj się z nami

Call Now Button