zdrowe odchudzanie

Niesamowite, zachwalane w internecie diety cud nie zdają egzaminu? Zmagasz się z regularnie powracającym efektem jo-jo? Waga, zamiast maleć, płata Ci figle i waha się raz w górę, raz w dół? Skorzystaj z profesjonalnego wsparcia dietetyków z gabinetu ALIVIO w Łodzi. Pomożemy Ci zmienić nawyki żywieniowe i wypracować trwałe efekty odchudzania – w optymalnym tempie i bez negatywnych konsekwencji zdrowotnych. Zapraszamy do kontaktu!

Redukcja masy ciała jest wskazana, gdy zawartość tkanki tłuszczowej przekracza 28% u kobiet i 20% u mężczyzn. Żeby odchudzanie nie niosło za sobą ryzyka wystąpienia efektu jojo oraz wystąpienia długotrwałych niedoborów żywieniowych, należy wdrożyć odpowiedni pod kątem ilości oraz jakości składników plan żywieniowy, uwzględniający odpowiednio dobrany deficyt kaloryczny.

W naszym gabinecie przygotowujemy spersonalizowane plany żywieniowe zapewniające zdrowe odchudzanie na:

  • 7 dni
  • 14 dni
  • 21 dni
  • 28 dni

Zdrowe odchudzanie, czyli jakie?

Zdrowa dieta redukcyjna NIE JEST:

  • błyskawiczna,
  • nieprzemyślana,
  • chaotyczna,
  • złożona z przypadkowych produktów spożywczych,
  • uboga w niezbędne składniki odżywcze i mineralne, witaminy itd.

Jesteśmy przeciwnikami ekspresowych i pozornie efektownych diet odchudzających, które sieją prawdziwe spustoszenie w organizmie. Znaczące restrykcje kaloryczne, nieodpowiednie zbilansowanie posiłków i brak świadomości w zakresie postaw i nawyków żywieniowych prowadzą m.in. do zachwiania procesów metabolicznych czy niedoborów najważniejszych składników odżywczych.

Konsultacje dietetyczne, plany żywieniowe na redukcję – chudnij zdrowo z naszą pomocą

Pamiętaj: dieta redukcyjna wcale nie musi kojarzyć się z głodowymi porcjami, powtarzalnym i nudnym jadłospisem ani z wieczną frustracją z powodu braku zauważalnych rezultatów. Efekty odchudzania mogą być zadowalające, choć droga do szczupłej sylwetki nie należy do najprostszych. Z pomocą specjalistów z gabinetu dietetyki ALIVIO w Łodzi będzie to jednak znacznie łatwiejsze i przyjemniejsze. Wprowadzimy Cię w świat zdrowego stylu życia opartego na zbilansowanej diecie oraz niekiedy odpowiednio dobranej suplementacji i aktywności fizycznej. W ramach współpracy dietetycznej pokażemy Ci, w jaki sposób możesz wyrobić nowe nawyki żywieniowe, by efekty odchudzania utrzymały się na lata – nie na lato. 


Masz pytania? Skontaktuj się z nami

Call Now Button